Survivor All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! Aleyna ateş püskürdü

Survivor All Star’da konseyde yaşanan gerginlik devam etti. Batuhan kendince olayı yorumladı. Aleyna Kalaycıoğlu hem Batuhan’la hem de Yunus Emre’yle yaşadığı olumsuzluklara dair konuştu. Oyun alanında gerginlik yükseldi. Merve Aydın, Furkan Kızılay’a çok sinirlendi. İkinci eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

‘HİKAYE YAZMASI LAZIM’

Batuhan Karacakaya, konseyde yaşanan gerginlikle alakalı, “Sağına soluna baktı, dedi ki ben burada tutunamıyorum. SMS de yok ama şarkı oylamaları falan da var, bir yerden yürümek lazım. Ne yapsak diye düşünürken bir hikaye yazması lazım olduğunu düşündü. 2021’den bir hikaye tuttu oradan bir tane. Acun abinin çok sevdiği bir şarkı vardır bilir misiniz? Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi, sen bu işin sonunu düşünmedin mi? Öyle kolay kolay prim var mı ya. Kaldı mı o dönemler. Artık öyle her konuşana yükselmek yok. ‘Buyur kardeşim o senin fikrin devam et’ var.” dedi.

Aleyna Kalaycıoğlu hem Yunus Emre’yle yaşadığı gerginlikle hem de Batuhan olayıyla ilgili konuştu. Aleyna şu ifadeleri kullandı:

‘BEN ONUN O BİLDİĞİ KADINLARDAN DEĞİLİM’

Ada hayatında ve normalde oyunlarda sürekli bir şeyleri kırıyor. Sürekli bir yerleri yakıyor ve kendisine zarar veriyor. Kendisine zarar verdiğinden ötürü bir aydır oynayamayan bir oyuncu var. Ben de tam benchin orada Nagihan’la ciddi bir konu konuşurken Nefise’yi aldı çevirdi bir şeyler yaparken benim bacağıma çarptı. Ben de bacağımın yanmasıyla bir tepki verdim. Beni sakın ama sakın ne karısıyla, ne kardeşiyle, ne annesiyle ne de ailesinen herhangi bir kadınla karıştırmasın. Çünkü bana kimse bu zamana kadar küfredemedi. Kötü söz söyleyemedi. İstediğine gitsin istediğini söylesin ama ben onun o bildiği kadınlardan değilim.

BATUHAN’A SERT SÖZLER

Bana çok kötü dakikalar yaşattı ailemle. Söz hakkım olmadığı için bir cevap veremedim. Onu o konseyde yerin dibine sokmasını da bilirdim ama ben o konseyde olsaydım zaten o konuşmayı yapamayacaktı. Aynı bu konseyde olduğu gibi öyle bir R yaptı ki. Özürler dilendi, yanlış anlaşıldığını dile getirmeye çalıştı ama olayda aslında yanlış anlaşılan bir durum yok. Batuhan tam olarak ne hissettiğini söyledi ve gayet açıktı. Ondan almam gereken bir intikam var aslında ama hala onu alabilmiş değilim. Benim kardeşimin gözünden düşecek bir damla gözyaşı için ben bu dünyayı yakarım. Batuhan’ı da tanımam kimseyi tanımam. Benim bir tane kırmızı çizgim var arkadaşım, ailem. Sen benim aileme laf edersen olacaklardan bu saatten sonra sen sorumlu olursun.

OYUNDA ALANINDA GERGİNLİK

Furkan takım arkadaşlarını yeteri kadar destek olamamakla suçladı. Merve Aydın sinirlenerek, “Bu gerginliğe hiç gerek yok. Böyle gerildiği zaman ben çok gerilim tokatlarım yani Furkan’ı. Gerçekten tokatlarım. Bu tezahürat etmek ya da yanında olmak böyle bir şey değil. Böyle gerginlikle ona buna ahkam kesmekle olmuyor.” dedi.

DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIMIN

Nefes kesen dokunulmazlık oyununu Mavi takımı 12-8’lik skorla yenen Kırmızı takım kazandı.

İKİNCİ ELEME ADAYI

Batuhan Karacakaya, konseyde takımı tarafından en fazla adı yazılarak, ikinci eleme adayı oldu. Batuhan, “Girdik yine potaya inşallah sağ salim çıkarız. Ondan sonra haftaya yine erken sonra karışık. Düelloya girmek bir adet oldu benim için” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir